Armastus Südames Emailiga Ladie EMA ARMASTAN SIND, ET Tütar Roostevabast Terasest Kee Naiste Ehete Hulgimüük Kingitus Naistele

Uus toode

On laos

€1.92

Ideaalne kingitus oma lähedastele, pruut, peigmees, naine, ema, tütar, õde, ystävänpäivä, aastapäev, emadepäev, Jõulud, lõpetamise ja sünnipäeva "Minu Tütar, mõnikord on raske leida sõnu, et öelda sulle, kui palju sa mõtled mulle, kui mul oli valida armastavad sind ja hingamine ma kasutan oma viimase hingetõmbe, et öelda, ma armastan sind!Ma olen alati seal, et armastan sind ja ma olen alati seal, et sind toetada.Teil on alati minu beebi tüdruk!Armastus Ema"

Sobiv sündmus: Ideaalselt erilistel puhkudel nagu õhtusöök, pidu, sünnipäev, pulmad, festival, pidu, lõpetamise pidu, kontsert, tähtpäeva -, tantsu-palli, baby shower, rannas lõbus, kõnniteed, ametlikud sündmused jne igapäevased riided.Lihtsalt näidata oma stiili ja veenduge, et teil on hea meel, sobib igas vanuses.

Parim kingitus: Täiuslik kingitus on lihtne, ainulaadne, ilus, absoluutselt suurepärane kingitus, et väljendada oma armastust oma ema, sõbranna, peigmees, naine, ystävänpäivä, perega või lihtsalt sõbraga.Suur kingituste emadepäev, Pulmad, Aastapäeva, ystävänpäivä või jõulupüha.

Kirjeldus :

Sündmus: Dating / Daily / Pulm / Sünnipäeva / Pidu

Värv:Hõbe,Kuld

Pakendi Sisu: 1TK Kaelakee

Märkus:1.Kõik mõõdud on mõõdetud käsitsi, seal võib olla 2-3 cm kõrvalekalded; 2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Märksõnad: südame ripats, punane, emailiga ripats, a7x, süda necklac, metallica, Südame Ripats, saiga, Toores, TENCEL, mesmer.

Metallide Tüüp Vask
Funktsioon 2 Ema, Naine, Sõbranna, Tütar, parimad sõbrad
Stiil Classic
Kaelakee Tüüp Ketid Kaelakeed
Funktsioon 1 Ripats Kaelakeed
Ripats Suurus ripats
Materjal Metallist
Keti Tüüp O-chain
Kuju\muster Süda
Funktsioon 4 Vintage
Funktsioon 5 harajuku
Funktsioon 3 kaelakee naistele
Sündmus pidu
Funktsioon Tuju Tracker
Sugu Unisex
Mudeli Number Naiste kaelakee
Päritolu CN(Päritolu)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Armastus Südames Emailiga Ladie EMA ARMASTAN SIND, ET Tütar Roostevabast Terasest Kee Naiste Ehete Hulgimüük Kingitus Naistele

Seotud tooted

Materjal: 316 l roostevabast terasest suurus: kasti color box: kaal tõusis kulla värv: meie uus kauplus ja muud stiili müük igasuguseid ehteid, tere tulemast poest valida ja osta = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = kõik tooted on kõik reaalne laskmine materjal on titaan terasest kaal 5.5 g * * stiil tihe pakitud kilekotti, mull kotid, 3

€3.18

FFG Uute Looduslike ebaregulaarne crystal Labrador Ripatsid Kuukivi Sunstone Kaelakee Ennustamine vaimne meditatsioon Fine Ehted Gemstone:Loomulik Labrador Kaelakee:40-50cm

€5.67

Kirjeldus 100% täiesti Uus ja Kvaliteetne Kogus:1Set Värv:Nagu näha Pakend : opp kott Materjal:sulam Suurus:Nagu näha 1 cm = 0.3937007874016 tolli 1 toll = 2.54 cm Detail Pildid

€2.20

Feature: Miami Cuban Link Jewellery.Cool Mens and Womens love it The combination of AAA + Rhinestone in gold undoubtedly makes jewelry more dazzling. Gold Plated Brass Guarantees High Strength and Hardness; Never Fade, Highly Resistant to Rust and Corrosion; Need Low Maintenance. Strengthen Lobster Claw Clasps, Solid And Durable.Easy to Put on

€0.42

Iced Figaro Kaelakee Värv:kuld, valge kuld, roosa kuld Suurus:19mm*18/20/22'/24'/26'/28' Materjal:messing Kivi:kõrge kvaliteediga cz Pange tähele, pikkuse ja värvi kett sinu tellimus tänu

€58.03

Meie ehted on 925 hõbe.Metalli värv pildil on 925 hõbetatud roosa kuld.Kui teil on vaja 925 hõbe katmine plaatina värvi (hõbedane värv), siis palun andke meile teada.Vastasel juhul me saata ehteid vastavalt värvi pilt. Peamine Gemstone: looduslik granaat, kivi Suurus umbes: 3 * 4 mm, Metalli tüüp:925 sterling hõbe , Pool kivi: tsirkoon. Kui soovid teist värvi gemstone,

€99.30

20mm Täis Iced Out Raske Kuuba Ketid Piik Kaelakeed Mens Kuld, Hõbe Värv, Hip-Hop, Bling CZ Räppar Kaelakee Ehted Käevõru Stiil:Sulam, Kuuba Kett Kaelakee & Käevõru Suurus: 20mm Käevõru pikkus:8inch Kaelakee pikkus:18inch,20inch,22inch,24inch,30inch Materjal:Tsingi Sulam AAA Rhinestone Iga kivi on hoolikalt seatud käsitsi professionaalne

€11.50

Nimi:Kunagi Fade Vintage Roostevabast Terasest Kee Mens Hele Hall Kast Kett Salehomaari Pannal 3mm 19 Ja 6mm 19 Hulgimüük Suurus : 3mm ja 6mm Kaelakee:655mm Metall:316L Roostevabast Terasest Kunagi FadePacking:kanda Ehteid BagNote:Kaelakee Ripats Teha Roostevabast terasest ,mitte ainult pinnatud,nii et ärge muretsege, see ei kaota värvi

€5.01

Kõik ehted on hoolikalt pakitud, mida OPP kotid ja saadetakse teile ümbrik. Tehnilised andmed: Kui teil on mingeid muid küsimus mis tahes meie toodete, palun ärge kartke võtke meiega ühendust. Kohaletoomise info: Kohaletoimetamine meetod Laevanduse Kulud Jälgimise Numbri Tarneaeg Hiina post air mail Tasuta Jah 25-45days Hongkong

€8.79

Uusim Mood Mitmekihilised Liblikas Rist Ripats Kaelakee Naistele Cross Kuu, Täht, Süda Võlu Choker Kaelakeed Boho Ehted 1.Nimi>>:Kaelakee Ripats 2.Suurus>:Keti Pikkus: Umbes. 40cm-45cm, Reguleeritav 3.Seisund:1 mm=0.0393 tolli või 1inch=25.4 mm 4.Materjal>>: Metall, Vask -, Mikro Sillutada CZ, Tsirkooniumoksiid 5.Värv>>:Nagu on näidatud joonisel 6.Ühik Kogus>>:5tk/PALJU 7. Kauba Seisukord>>

€23.24

naiste südame epoksü kett kaelakee ja käevõru Keskkonna materjali.allergikutele.Nikkel-vaba -, plii-vaba 18K reaalne kullatud ehted, kõrge kvaliteet ja moekunsti.Suurus:44-52cm käevõru:18-20cm Kaal:7.2 g käevõru:6g

€8.33

Comiya Kaelakeed Naistele Kulla Värvi Tsingi Sulam Akrüül Ümmarguse Kujuga Ripats, Mood Tarvikud Korea Bijoux Feminino Kaelakee

€1.31

Uus Naiste Nelja-Leaf Ristik Disaini Ripats Kaelakee Tüdrukud Casaul Hõbedast Värvi Kaelakee Kingitus подвески на шею женские 2021 Funktsioon: 100% täiesti uus ja kvaliteetne. Kogus:1TK Kena tarvikud integreerida ehete puhul jaoks tüdrukud ja kollektsiooni Võistluse jaoks sobivaid rõivad erinevate kord Suurepärane kingitus

€0.47