38x22mm Soovitame 12.4 g Square Loodud Lilla Tanzanite Londoni Sinine Topaas Kuupmeetri Tsirkoon Daamid Igapäevaselt Kannan Hõbedast Kõrvarõngad

Uus toode

On laos

€7.18

Kirjeldus:

Drop Shipping on teretulnud

Gemstone Ravi:Loodud Soojendusega

Selgemaks: KUI VVS

Ühik punkt: 1 tk

Teised: Elegantne, lihtne ja ilus!!

Läige: Atraktiivne

Maksmine :

Ma olen nõus, Tingdeposiidileping, krediitkaardi ja PayPal

Kohaletoimetamine:

Iga punkt mida tarnitakse koos tähitud postiga nii, et saate jälgida shipping staatus online.Palun kontrollige tarneaeg Boards.ee Standard Shipping。

Tagastab:

Ma olen nõus, tagastab ilma igasuguse põhjuseta pärast ostjad saaksid neile 14 päeva jooksul.Kui teil on mingeid probleeme siis palun e-posti, meile ja meil on hea meel töötada koos teiega.Kõik aruanded tuleb nende esialgne seisund ja mitte kunagi ei ole kulunud.

TAGASISIDE

Nagu alati, tänan teid toetuse eest.Ma jätkuvalt teha rohkem unikaalseid ehteid ja pakkuda parimat teenust kõigile.Olen aus ja lihtne rääkida.Palun jäta mind positiivset tagasisidet, mille kõik elemendid.Kui teil on tunne, rahulolematu koos kõikide oma toodete või teenust, Palun võtke minuga ühendust ja ma aitan teil seda lahendada.Palun ärge jätke mulle midagi negatiivset, netural ja ma teid aidata seda lahendada.sobivus.

Parimate Soovidega,

SheCrown Ehted Firma

Märksõnad: ringi tanzanite, tansaania, 925 sõrmus hõbedane, alaska tanzanite, 925 hõbe, puhas tanzanite, tanzanite vintage, diamond ring, kuololit, tanzanite ripats.

Kuju\muster Geomeetriline
Pool Kivi Puudub
Kõrvarõngas Tüüp Tilk Kõrvarõngad
Trahvi või Mood Trahv
Peamine Kivi Topaas
Brändi Nimi SheCrown
Sündmus pidu
Gemstone Suurus 13x13mm 12.4 g
Mudeli Number ed4330
Stiil Armas/Romantiline
Metallide Tüüp hõbe
Sugu Naised
Sertifikaadi Tüüp Kolmanda Osapoole Hinnang
Päritolu CN(Päritolu)
Nägu Kõrvarõngad Suurus 38x22mm

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

38x22mm Soovitame 12.4 g Square Loodud Lilla Tanzanite Londoni Sinine Topaas Kuupmeetri Tsirkoon Daamid Igapäevaselt Kannan Hõbedast Kõrvarõngad

Seotud tooted

Disney Armas Miki Hiir Kõrvarõngad Kala Konksu Kõrvarõngad Käsitöö Klaas Kivi Ümber Kõrvarõngad Ehted Daamid Toodete pildid:

€0.65

Luksus vee tilk kõrge süsiniku diamond rose tutt kõrvarõngad S925 sterling silver kõrvarõngad parim kingitus pool pulm Kõrvarõngas materjal: S925 sterling hõbe Kõrvarõngad: Kõrge Süsiniku Teemant

€21.80

Toote Kirjeldus Tere:Otsin Mood Ehteid Dropshipping ja Hulgimüük Müüja.Win Üheskoos Tulevikku.Palun Võtke Meiega Ühendust.Punkt Stiilis: Tilk Kõrvarõngad Seisukord: 100% uhiuue Materjal: Sulam Kogus: 1Pair ( ei sisalda mis tahes muu elemendi siin ) Värv: Kuldne Värv ja Hõbedat Värvi Suurus: Nagu Pildi Suurus Net Kaal: 12.8 g Pakend: PP&P Päritolu: Hiina

€2.22

78058 Uus Kõrvarõngas Punkt Seisukord: 100% Uhiuue Materjal: Alloy + Rhinestone komplekti kuulub: 1Pair Suurus:Pikkus Ja Laius Umbes 4 * 0.8 Cm, Viga Umbes 0,5 Cm, Sooja Vihje : Palun meelde tuletada, et tänu valgustus mõju, monitori heledust/kontrastsust jne, seal võiks olla mõned väikesed erinevused värvi toon veebisaidi foto ja tegeliku punkt. Punkt Mõõta

€0.54

Nimi :prantsuse kohus värvikas shell pärl kõrvarõngad Isiksuse Naiste vintage ehted Peen Geomeetriline Kõrvarõngad Fashion Kõrvarõngad Materjal: tsingi sulam Suurus: nagu pildil Pikkus: nagu pildil Värv: hõbe/kuld Pakend: OPP Kotid. trahvi või moe:mood stiil:trendikas kõrvarõngas tüüp:kõrvarõngad metal

€1.67

Hõbedane nõel on lihtne deformeeruda, kui need on olemas painutamine ja muud nähtused, lihtsalt murda seda õrnalt。Kuna pildistamise nurk, kerge ja mõõtmise meetodeid, see on normaalne, et on tühised vead.Palun vaadake saanud objektid

€2.18

Toote Andmed KMVEXO 2020 prantsuse Retro Mood Uus Disain Metallist Täht B Ripats Avaldus Eemaldatav Kõrvarõngad Naistele Ehted Pool

€3.02

Tere tulemast PUNANE MADU !Väga hea kvaliteet, suurepärane teenindus!! Suurus(välja arvatud konks) : 18mm* 12mm(paksus) Suur väärtus,Kiirusta!Shop nüüd!! ❤❤ Lahkelt meelde tuletada,❤❤ : Puhta käsitsi süütamise ja toote, iga valmistoote on üks ja ainus, mis iga muster ja värv on veidi teistsugune näeb välja originaal toode, mis ei ole seotud kvaliteediga.Sest

€5.37

Toode:925 hõbe Kõrvarõngas koos looduslike vääriskivide materjal:925 hõbe hõbe kaal:umbes.5.1 g center kivi:Looduslik ametüst pirni 9*13mm Gemstone kaal:umbes.7ct Gemstone treatmetn:puudub Gemstone kvaliteet:normaalne Koht päritolu:Brasiilia pool kivi:kuupmeetrit tsirkoon

€50.28

Tilk Kõrvarõngad Naiste Mood Light Luksus Geomeetria Pearl Tutt Võlu Kõrvarõngad Pulm Ehted Aksessuaarid, Hulgimüük Materjal: S925 Hõbedane Nõel+ Pearl+Vask Suurus: 10.2 cm*1cm Värv: Nagu pildil Stiil: Trendikas Kogus: 1 PAAR Pakend: Opp kott Nr Retail Box, Pakitud Ohutuse Mull Kott. palun saada kupongid enne järjekorras,

€3.09

Tere Tulemast meie poodi! Materjal:Kristall Tsirkoon Sillutatud, vaik Kuju: tolknema Kõrvarõngad Crystal Värv: vaata pilti Kogus:1 Paar Suurus:16*75mm Mõõdud:30*78mm Suurus:12*68mm Suurus:32*65mm Mõõdud:43*66mm Suurus:42*68mm Suurus:25*75mm Suurus:32*58mm Suurus:65*30mm Tagasiside

€5.25

Minimalistlik Kuld, Hõbe Värvi Ruudu Ebaregulaarne Kõrvarõngad Naistele Liialdatud Moe Avaldusega Kõrvarõngas Avamine Tarvikud

€0.97