37x20mm Ainulaadne ehtekomplekt Gooti Lilled Loodud Pariisi Sinine Topaas Lilla Tanzanite Must Kuld, Hõbe Ripats Kõrvarõngad Hiphop

Uus toode

On laos

€3.32

Kirjeldus:

Drop Shipping on teretulnud

Gemstone Ravi:Loodud Soojendusega

Selgemaks: KUI VVS

Ühik punkt: 1 tk

Teised: Elegantne, lihtne ja ilus!!

Läige: Atraktiivne

Maksmine :

Ma olen nõus, Tingdeposiidileping, krediitkaardi ja PayPal

Kohaletoimetamine:

Iga punkt mida tarnitakse koos tähitud postiga nii, et saate jälgida shipping staatus online.Palun kontrollige tarneaeg Boards.ee Standard Shipping。

Tagastab:

Ma olen nõus, tagastab ilma igasuguse põhjuseta pärast ostjad saaksid neile 14 päeva jooksul.Kui teil on mingeid probleeme siis palun e-posti, meile ja meil on hea meel töötada koos teiega.Kõik aruanded tuleb nende esialgne seisund ja mitte kunagi ei ole kulunud.

TAGASISIDE

Nagu alati, tänan teid toetuse eest.Ma jätkuvalt teha rohkem unikaalseid ehteid ja pakkuda parimat teenust kõigile.Olen aus ja lihtne rääkida.Palun jäta mind positiivset tagasisidet, mille kõik elemendid.Kui teil on tunne, rahulolematu koos kõikide oma toodete või teenust, Palun võtke minuga ühendust ja ma aitan teil seda lahendada.Palun ärge jätke mulle midagi negatiivset, netural ja ma teid aidata seda lahendada.sobivus.

Parimate Soovidega,

SheCrown Ehted Firma

Märksõnad: eye of providence ripats, londoni topaas, looduslik lilla tanzanite, tõeline ringi, ringi topaas, sinine topaas, puhas tanzanite, tanzanite vintage, givency pariisi slaidid, Topaas.

Gemstone Suurus 6x4mm 3x3mm
Nägu Kõrvarõngad Suurus 37x20mm
Ripatsid Tüüp slaid
Metallide Tüüp hõbe
Kuju\muster TAIM
Ripats Suurus 40x33mm
Brändi Nimi SheCrown
Pool Kivi Puudub
Toote Tüüp Ripatsid
Nägu Ripats Suurus 30X20MM
Peamine Kivi Tanzanite
Mudeli Number pa0655
Sertifikaadi Tüüp Kolmanda Osapoole Hinnang
Päritolu CN(Päritolu)
Stiil Neo-Gooti
Trahvi või Mood Trahv

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

37x20mm Ainulaadne ehtekomplekt Gooti Lilled Loodud Pariisi Sinine Topaas Lilla Tanzanite Must Kuld, Hõbe Ripats Kõrvarõngad Hiphop

Seotud tooted

Kirjeldus: Drop Shipping on teretulnud Gemstone Ravi:Loodud Soojendusega Selgemaks: KUI VVS Ühik punkt: 1 tk Teised: Elegantne, lihtne ja ilus!! Läige: Atraktiivne Maksmine : Ma olen nõus, Tingdeposiidileping, krediitkaardi ja PayPal Kohaletoimetamine: Iga punkt mida tarnitakse koos tähitud postiga nii, et saate

€5.04

Toote Kirjeldus 925 Sterling Hõbe Tsirkoon Crystal Ripats Päris Magevee Kultiveeritud Pärl Keti Pikkus: 45 cm/17.71 aastal Peamine Kivi: 100% Magevee Pärl Pearl Hinne: AAAA Pärli Kuju: Ovaalne Pärli Suurus: 9-10 mm Pearl Värv: Valge,Roosa,Lilla,Must Pearl Pind: Pole Viga Metal Stamp: 925 Sterling Sugu: Naised Sündmus: Aastapäev,Pidu,Pulm Kõigi Magevee Pärlid on impordita otse

€5.59

Ripats-täht A , Sokolov hõbedast Omadused: Punkt 94031922 Materjal Hõbe Peenuse 925 Plating metal Родирование Tüüpi ehteid Ripats Keskmise Kaalu toodete 1,08 G. S naistele Bнешний liiki kauba

€8.00

Stiil: elevant stiil mood 925 sterling hõbe ripats kaelakee Ripats, Mõõdud : 30 mm *21mm Keti suurus : 18inch hõbedane kett või ei Pakett: Hästi Box pakett Shopping valikud: 1tk ripats +Kiip kett +Kasti Annab: See on parim teie väljavalitu sõbrapäeva,emadepäeva !Ocasion: sünnipäeva kingitused, aastapäeva pidu, pidu, pulm, Aastapäev, audit ja nii edasi.

€17.48

Kohaletoimetamine ja Tarneaeg Saadame kõik pakk 48 tunni jooksul pärast tasumist, pakkuda igasuguseid laevandus meetod.Kui soovite määrata, laevandus meetod, palun maksta merevedude kulusid.Allpool on toodud hinnang, kohaletoimetamise kiirus, oma viide.Aitäh! * Kui tellimuse maksumus ületab US $200, siis anname sulle tasuta DHL, FedEx, või Aramex laevaliinidel.(remote

€8.33

Looduslik Valge Hetian Jade Karpkala Ripats Ehted on 925 Hõbe Amulett Kala Kaelakee Chalcedony Kingitused Naiste Mood Juhuslik tarne, võib olla väike erinevus värvi,Sest see on looduslikult moodustunud,palun valitsevad selline. Meil on oma töötlemise tehas, seal on Hiina suurim hulgimüügi turg, võivad anda teile parimat kvaliteeti.Kui teil on vaja rohkem, me ei saa anda

€5.05

Esemed on hästi pakitud pappkarp ja juhtimist paketid/ Või kasutada kohev kott koguma. .Veenduge, et saate kauba kiiremini ja läbida tollikontroll Kullaga Täidetud Ehted on tahke kiht kvaliteedi kuld soojuse seotud sisemise juveliirid metallist..See on kõik suur omadused kullast ehteid.See on extermely kauakestev ja kui hoolitseda kestab te elu.Palun teadus-Kullaga Täidetud Ehted

€15.76

Materjal: Kuupmeetrit Tsirkoon Kaelakee Ripats Pakend: Vaht Sahtel Esindavad Mood,Klassika,Vintage,Romantiline Sündmus: Igapäevane Kulumine,Pulmad,Pidu,Kaasamine Cut: Süda Peamine Kivi:8*8mm Suurus:11.3*21 mm 1. Meil on vaba shipping kõik meie üksused üle maailma 72 tunni jooksul, mida Hiina Post Register Õhu-Post/Boards.ee Standrad Shipping/Hiina Post Tavaline Väike Pakett Pluss

€3.36

Meeldetuletus: Kuna jade on looduslikult moodustunud ja on keeruline mineralisatsioon, iga kivi on erinevaid omadusi, nagu nt kuju, värvus, tekstuur, mustad täpid, ja mitte-sile lõikepind.Need on ühised omadused looduslikud kivid ja mis ei ole toote defektid. Palun kursis hoida!Aitäh, hea päev (kaubad läbivad range kvaliteedi kontrolli enne sünnitust, kui teil on küsimusi, võtke palun

€4.54

Materjal: 925 Sterling Silver Plating: 18K Kuld Kivi: Looduslik Must Avärav / Tsirkoon Ripats: 22mm*22mm Keti Pikkus: 43cm

€22.29

Mis App-+18818644190 Hiina tehase otsene müük, sterling silver tooted, millel algse logo, kui teil on vaja pildid ja reaalsed kaadrid, minuga saab ühendust

€7.06

Materjal:925 sterling silver Värvilised:nagu foto Suurus:23.5x10.5x5mm Rada:1,5 mm Pakend:1tk/opp

€6.60