Loomade Ristmete ma olen Beebi Virsik Marssal Emailiga Pin-Uus Horisont Cute Cartoon Orav Rinnamikrofon Pääsme Sõle Mood Tarvikud Kingitus

Uus toode

On laos

€2.09

★ Materjalid:Vask

★ Sealhulgas Müügi: 1 Tk

★ Kirjeldus

Kummist sidur või liblikas pandla tagaküljel, saab kasutada schoolbags, rinnamikrofon nööpnõelad, denim jakid ja palju muid eesmärke.

★ shipping

Palun lubage 1 - 7 tööpäeva alates aega, et laeva kuupäeva.

★★Kui teil on küsimusi, võite võtta ühendust klienditeenindusega, me püüame oma parima, et lahendada teie probleemi

Märksõnad: koor, virsik, animal crossing pin set, risti rinnamikrofon, pin-koodi, email pin-koodi, loomade lõikumine riided, p sõrmed, metallist cartoon sõrmed, mahindra scorpio, animal crossing rinnamikrofon nööpnõelad.

Sugu Unisex, Mens, Naiste, Poisid, Tüdruk
Drop shipping Drop Shipping Nõus
Metallide Tüüp Vask
Materjal Metallist
Stiil TRENDIKAS
Toote Tüüp Prossid
Sündmus Sünnipäev, Aastapäev, Kingitus, pidu, Puhkus, Päev
Prossid Tüüp Sõrmed
Trahvi või Mood Mood
Tingimus 100% Uus
Mudeli Number Q-252
Päritolu CN(Päritolu)
Kuju\muster Loomade
Muud stiilid Loomade Ristmete ma olen Beebi Virsik Marssal Emailiga Pin-koodi

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Loomade Ristmete ma olen Beebi Virsik Marssal Emailiga Pin-Uus Horisont Cute Cartoon Orav Rinnamikrofon Pääsme Sõle Mood Tarvikud Kingitus

Seotud tooted

Tarvikud Materjal: Klaas Tarvikud Plating : hõbetatud Tarvikud Kaal: 1 tk pin-Sõle kaal umbes 7g Sündmus: Tähtpäev, Kingitus, Pidu, Muud Ehted pakend: OPP kott

€0.72

modname=ckeditor Sõrmed!Märgid!Pross Keskkonnakaitse materjal tootmine,kvaliteet on väga hea meil on oma tehas,saate kohandada Emailiga nõelad, arvu, on vaja rohkem kui 100tk Meil on professionaalne emailitud ehete pood.Kui sulle meeldivad meie tooted, siis võib minna, et meie poodi, et näha rohkem tooteid, saate pöörama tähelepanu sellele, et

€1.50

Kirjeldus vastake ja vaadata neid .Head õnne!Toote Kirjeldus Kogus: 1 tk Materjal: Klaas+ Sulamist Esemete Seisukord: 100% uhiuue Sõle Värv:Hõbedane Pross Suurus:26mm *26mm

€1.03

Värv: Nagu pildil Materjal: Sulam Sugu: Naised Suurus: Pikkus*Laius 5.8*4.8 cm Pakend: 1 Tk

€0.53

KOGUS : 1piece; Värv :1color,kuld,nagu pildil; Materjal: sulam,rhinestone; Kaal : 7g/tükk; Suurus :mask suurus on 1,5 cm*1.5 cm,kui tutt on 18cm; Pakend:1tk/opp kott

€0.77

Värv: nagu pildil näidatud Suurus:Pikkus*Width7.5*3cm Materjal: sulam Sugu: Naine

€0.94

HAPPY Halloween Emailiga Sõle Klassikaline Kõrvits Paha Phantom Kuu Nõid Lõbus Rinnamikrofon Pin-Jäägid Seljakott Pääsme Punk Ehted Kingitused . 1) Materjal: Tsingi Sulam . 2) Suurus: Nagu Pildil . 3) Kaal: 5~8 g / tk . 4) Pakend: Opp Pakend

€0.94

Sõrmed & Prossid & Märgid Meil on tootja Ja oma kvaliteeti hanke tarnijate 1.Me võime saata see 1-3 päeva.(Pärast makse kaup toimetatakse jooksul 24-72 tundi) 2.Meil on oma tehas, mis saab kohandada(Meil on piisavalt laos) 3.Tootmise keskkonnakaitse materjalid, kvaliteet on väga hea 4.Me laev kaup nii nagu sa mainisid 5.Ei ole arve või reklaami teabe pakendile. 6.Invatranspordi

€1.24

Materjal : Vask Suurus U 30 mm Metallist liblikas pannal taga

€1.35

Materjal : Vask Kummist sidur või liblikas pannal taga

€1.33

Tere tulemast Bighomeshop Ehted Kui teil on vaja segada hulgimüük, palun võtke meiega ühendust Langus müüja: 1. Me Tilk Laevandus , Kiire Saadetis!! 2. Kui teil on vaja pilte ilma vesimärk,Palun võtke meiega ühendust Teade : 1. Jaemüük & hulgi üksused pakutakse,saate valida, mida soovite. 2. Kui teil on vaja oma kujunduse,Palun võtke

€1.51